حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی IEP MENA

 

هدف از سیاست حفظ حریم خصوصی، تعیین فرایندی است که IEP MENA بر اساس آن اطلاعات شخصی، کاربری‌ها، مدیریت‌ها را ثبت کرده و این داده‌ها و اطلاعات را که مستقیما از طریق افراد یا تعاملات آن‌ها با وبسایت‌های ما یا وبسایت‌های دانشگاه‌های همکار ما جمع‌آوری شده است را تجزیه و تحلیل‌ یا در معرض نمایش قرار دهد.

فرآیند جمع آوری دادهها

داده‌ها ممکن است در هنگام استفاده از وب سایت، تعامل با ما در شبکه‌های اجتماعی، تعامل با دانشگاه‌ها یا اشخاص ثالثی که با آن‌ها کار می‌کنیم، عوامل وب سایت، شرکای فعلی یا آینده ما، ارتباط با ما و ثبت نام در برنامه‌ها یا درخواست مشاوره برای هر یک از دوره‌های ما جمع‌آوری شود.

ما از داده ها در جهت موارد زیر استفاده می‌کنیم

ما این داده‌ها را برای بهبود عملکرد وب سایت و سرویس‌های خود جمع‌آوری می‌کنیم. خدمات بازاریابی یا تبلیغات خود را از جمله اخبار و توصیه‌های اختصاصی به شما ارائه می‌دهیم تا شما را از پاسخ سوالاتتان مانند اطلاعات مربوط به ثبت نام، رویدادهای آینده مربوط به شما آگاه کنیم. برنامه‌هایی را که ثبت نام کرده‌اید یا قصد ثبت نام دارید را اطلاع رسانی می‌کنیم. علاوه بر این، ما از این داده‌ها برای درخواست شما مبنی بر شرکت در نظرسنجی‌ها، تحقیقات مشتری و بازخورد برای بهبود خدمات خود استفاده می‌کنیم.

ما متعهد به حفظ حریم خصوصی شما هستیم

ما اطلاعات شخصی شما را با دیگران بدون داشتن رضایت قبلی، به اشتراک نمی‌گذاریم، نمایش یا تخصیص نمی‌دهیم و معامله نمی‌کنیم مگر در موارد زیر:

  • شما در دوره‌های ما ثبت نام می‌کنید یا برای هر یک از دوره‌های ما درخواست مشاوره می‌کنید.
  • برای دریافت خبرنامه، برنامه‌های پیشنهادی، مشاوره یا تبلیغات ما ثبت اطلاعات کنید.
  • در صورت هرگونه الزامات قانونی، در پاسخ به یک تحقیق قانونی و هر کجا که توسط قوانین قابل اجرا در ایران مجاز است. ما اطلاعات شخصی شما را مطابق با استانداردها و دستورالعمل‌های تعیین شده و مطابق قانون فاش می‌کنیم. ما متعهد می‌شویم اقدامات احتیاطی و ایمنی را برای محافظت از اطلاعات شخصی شما انجام دهیم. در IEP MENA برای حفاظت از اطلاعات شخصی شما، فرآیندهای معقولی را اعمال، مدیریت و اجرا می‌کنیم. شما می‌توانید اطلاعات شخصی خود را اصلاح یا به روز کنید. شما حق دارید برای به روزرسانی یا تغییر اطلاعات شخصی خود که قبلاً در پایگاه داده ما در طی تعامل قبلی ثبت شده است، درخواست دهید. شما می‌توانید درخواست کتبی رسمی خود را برای چنین تغییراتی ارسال کنید. در صورت بروز هرگونه درخواست، ما درخواست شما را تأیید می‌کنیم و در یک بازه زمانی معقول درخواست شما را ارزیابی و بررسی می‌کنیم و اگر در دستورالعمل‌ها و استانداردهای مندرج در قانون لازم‌ الاجرا باشد، آن را پردازش می‌کنیم.