WIlliam Academy Stamp

دیپلم OSSD ویلیام آکادمی

ویلیام آکادمی

  • تورنتو، انتاریو
WilliamAcademy_Campuse

درباره

درباره آکادمی

آکادمی ویلیام دارای دو پردیس است: یکی در خیابان ویکتوریا پارک واقع شده است که به راحتی با حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است، دیگری در کوبورگ واقع شده است که در مجاورت شهر تورنتو قرار دارد و در واقع یک مدرسه دولتی تاریخی بوده است که در ابتدا در سال ۱۹۰۱ تأسیس گشته است. مساحت کلی این مرکز آموزشی ۸۶۰۰۰ فوت مربع است که شامل ۳ سالن ورزشی داخلی، کتابخانه، آزمایشگاه علوم، استودیو رقص و اتاق موسیقی است. این مدرسه می‌تواند ۱۰۰۰ دانش‌آموز را با یک کافه تریای مدرسه دوست داشتنی و یک خوابگاه در محوطه دانشگاه پذیرایی کند. آکادمی ویلیام با فضای یادگیری چندفرهنگی منحصر به فرد، هم در سطح محلی و هم در سطح بین‌المللی جذابیت‌های زیادی دارد و بستری را برای ارتباط افراد محلی و دانشجویان بین‌المللی، تبادل ایده و یادگیری از یکدیگر فراهم می‌کند.

پردیس کوبورگ

ویلیام آکادمی کوبورگ تنها ۳۰۰ متر پیاده روی تا یکی از زیباترین کناره‌های ساحلی آنتاریو دارد. کوبورگ مکانی فوق‌العاده برای آشنایی دانشجویان بین‌المللی با فرهنگ کانادایی است. طیف وسیع فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی، توانایی یادگیری زبان انگلیسی دانش‌آموزان را بهبود می‌بخشد و به همان اندازه بینش آن‌ها را نسبت به فرهنگ کانادایی بالا می‌برد. آکادمی ویلیام هر سال یک اردوی تابستانی و زمستانی را در کوبورگ برگزار می‌کند.

پردیس اسکاربورو

تورنتو شهری امن و چند ملیتی است که بیش از ۱۰۰ زبان و گویش در میان ساکنان آن رواج دارد. شهر تورنتو، بیشترین تعداد مهاجران ساکن تورنتو از چین هستند. تورنتو همچنین مرکز مالی کانادا و سومین مرکز بزرگ مالی در آمریکای شمالی است. این مرکز بزرگ‌ترین مرکز اشتغال کانادا است و اشتغال قوی در صنایع تولیدی و خدماتی به دانشجویان و ساکنین فرصت بیشتری می‌دهد تا در تابستان یا پس از فارغ‌التحصیلی شغل پیدا کنند. علاوه بر این، انتاریو دارای بالاترین نرخ اشتغال برای فارغ‌التحصیلان جدید در کانادا در دو سال گذشته است که بالاتر از بریتیش کلمبیا و کبک است.

مروری بر دوره‌ها

آکادمی ویلیام برنامه‌های جامعی را برای مقاطع راهنمایی و دبیرستان (پایه‌های ۹ تا ۱۲) و آمادگی دانشگاه (پایه های ۱۲) ارائه می‌دهد. بر اساس نتایج بازرسی از مدرسه خصوصی ویلیام آکادمی، این مدرسه از دستورالعمل‌های درسی و سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش انتاریو در ارائه دوره‌ها و روش‌های تدریس پیروی می‌کند. دانش‌آموزان می‌توانند دروس خود را با توجه به علایق خود انتخاب کرده و با توجه به توانایی‌های تحصیلی خود، به راحتی دروس خود را پیش ببرند. این امر آن‌ها را قادر می‌سازد تا در مدت اقامت خود در آکادمی ویلیام از پتانسیل کامل تحصیلی خود برخوردار شوند.

برای دانشجویان خارج از کشور و دانشجویانی که به تازگی به کانادا مهاجرت کرده‌اند، یک دوره ESL کاملاً یکپارچه در نظر گرفته شده است تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان از پشتیبانی یادگیری زبان مورد نیاز خود برخوردارند و در عین حال به آن‌ها این امکان را می‌دهد که با دانش‌آموزان کانادایی در کلاس‌ها شرکت کنند.

 

امکانات

اجازه کار پس از تحصیل

مهارت در زبان انگلیسی

اجازه کار در هنگام تحصیل

نامه‌ پذیرش مشروط

اقامتگاه و محل سکونت

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد.

نشانی

200-3761 Victoria Park Ave, Scarborough, ON M1W 3S3, Canada.

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد.

هزینه‌ها

شرح هزینه

برآورد کلی

برآورد کلی هزینه/ سالانه

$33,900 دلار کانادا

دوره‌های مرتبط

ثبت نظر