Bachelor of Mathematics

لیسانس ریاضیات

دانشگاه تامپسون ریورز

  • کملوس
TRU-Campus

درباره

درباره دانشگاه

دانشگاه تامپسون ریورز (عموماً TRU نامیده می‌شود)  یک دانشگاه آموزشی و تحقیقاتی عمومی است که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و آموزشات فنی و حرفه‌ای است. پردیس اصلی آن در کاملوپس، بریتیش کلمبیا، کانادا است و نام آن از دو رودخانه‌ای که در کاملوپس، تامپسون شمالی و تامپسون جنوبی به هم نزدیک می‌شوند گرفته شده است. این دانشگاه دارای پردیس دیگری در دریاچه ویلیامز و یک بخش آموزشات از راه دور به نام TRU-Open Learning است. همچنین از طریق بخش TRU World خود چندین شریک بین‌المللی نیز دارد.

دانشگاه تامپسون ریورز 140 رشته و سرفصل آموزشی درون دانشگاهی و تقریبا 60 سرفصل و دوره  آنلاین یا از راه دور دارد که آن را از طریق بخش «آموزشات از راه دور» خود ارائه می‌دهد. این دوره‌ها شامل کارآموزی، گواهینامه‌های فنی و حرفه‌ای و دیپلم‌ها، مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و حقوق می‌شوند.

توضیحات دوره

ریاضیات و آمار نقش اساسی در دنیای مدرن ما دارند و ابزارهایی را برای تجزیه و تحلیل و حل مسائل در زمینه‌های متعدد در اختیار ما قرار می‌دهند. رشته ریاضیات در میان لیسانس‌های عمومی، دیدی کلی نسبت به ریاضیات را به شما می‌دهد و قابلیت‌های سفارشی سازی و انعطاف پذیری را همراه و در طول دوره به شما آموزش می‌دهد.

امکانات

اجازه کار پس از تحصیل

مهارت در زبان انگلیسی

نامه‌ پذیرش مشروط

نامه‌ پذیرش مشروط

اقامتگاه و محل سکونت

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

نشانی

805 Tru Way, Kamloops, BC V2C 0C8, Canada.

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

هزینه‌ها

شرح هزینه

برآورد کلی

برآورد کلی هزینه/ نیم سال

$6,545.75 دلار کانادا

دوره‌های مرتبط

ثبت نظر