لیسانس ریاضیات و اقتصاد

دانشگاه تامپسون ریورز

  • کملوس
TRU-Campus

درباره

درباره دانشگاه

دانشگاه تامپسون ریورز (عموماً TRU نامیده می‌شود)  یک دانشگاه آموزشی و تحقیقاتی عمومی است که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و آموزشات فنی و حرفه‌ای است. پردیس اصلی آن در کاملوپس، بریتیش کلمبیا، کانادا است و نام آن از دو رودخانه‌ای که در کاملوپس، تامپسون شمالی و تامپسون جنوبی به هم نزدیک می‌شوند گرفته شده است. این دانشگاه دارای پردیس دیگری در دریاچه ویلیامز و یک بخش آموزشات از راه دور به نام TRU-Open Learning است. همچنین از طریق بخش TRU World خود چندین شریک بین‌المللی نیز دارد.

دانشگاه تامپسون ریورز 140 رشته و سرفصل آموزشی درون دانشگاهی و تقریبا 60 سرفصل و دوره  آنلاین یا از راه دور دارد که آن را از طریق بخش «آموزشات از راه دور» خود ارائه می‌دهد. این دوره‌ها شامل کارآموزی، گواهینامه‌های فنی و حرفه‌ای و دیپلم‌ها، مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و حقوق می‌شوند.

توضیحات دوره

با انتخاب این رشته منحصر به فرد، شما نه تنها ملزومات اقتصاد و ریاضی و آماری مربوطه را یاد خواهید گرفت، بلکه درک بهتری از ریاضیات و آمار توسط این آموزش‌ها به دست می‌آورید. این رشته تحصیلی، آموزشات متنوعی در زمینه ریاضیات، امور مالی، اقتصاد و علوم آماری را ارائه می‌دهد و در صورت تمایل به مشاغل مربوط به امور مالی یا تجاری، زمینه عالی کاری را فراهم می‌سازد.

امکانات

اجازه کار پس از تحصیل

مهارت در زبان انگلیسی

اجازه کار در هنگام تحصیل

نامه‌ پذیرش مشروط

اقامتگاه و محل سکونت

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

نشانی

805 Tru Way, Kamloops, BC V2C 0C8, Canada.

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

هزینه‌ها

شرح هزینه

برآورد کلی

Estimated Total/Semester

$6,545.75 دلار کانادا

دوره‌های مرتبط

ثبت نظر