لیسانس ریاضیات و اقتصاد

دانشگاه تامپسون ریورز

  • کملوس
TRU-Campus

درباره

درباره دانشگاه

دانشگاه تامپسون ریورز (عموماً TRU نامیده می‌شود)  یک دانشگاه آموزشی و تحقیقاتی عمومی است که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و آموزشات فنی و حرفه‌ای است. پردیس اصلی آن در کاملوپس، بریتیش کلمبیا، کانادا است و نام آن از دو رودخانه‌ای که در کاملوپس، تامپسون شمالی و تامپسون جنوبی به هم نزدیک می‌شوند گرفته شده است. این دانشگاه دارای پردیس دیگری در دریاچه ویلیامز و یک بخش آموزشات از راه دور به نام TRU-Open Learning است. همچنین از طریق بخش TRU World خود چندین شریک بین‌المللی نیز دارد.

دانشگاه تامپسون ریورز 140 رشته و سرفصل آموزشی درون دانشگاهی و تقریبا 60 سرفصل و دوره  آنلاین یا از راه دور دارد که آن را از طریق بخش «آموزشات از راه دور» خود ارائه می‌دهد. این دوره‌ها شامل کارآموزی، گواهینامه‌های فنی و حرفه‌ای و دیپلم‌ها، مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و حقوق می‌شوند.

توضیحات دوره

با انتخاب این رشته منحصر به فرد، شما نه تنها ملزومات اقتصاد و ریاضی و آماری مربوطه را یاد خواهید گرفت، بلکه درک بهتری از ریاضیات و آمار توسط این آموزش‌ها به دست می‌آورید. این رشته تحصیلی، آموزشات متنوعی در زمینه ریاضیات، امور مالی، اقتصاد و علوم آماری را ارائه می‌دهد و در صورت تمایل به مشاغل مربوط به امور مالی یا تجاری، زمینه عالی کاری را فراهم می‌سازد.

امکانات

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

نشانی

805 Tru Way, Kamloops, BC V2C 0C8, Canada.

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

هزینه‌ها

شرح هزینه

برآورد کلی

Estimated Total/Semester

$6,545.75 دلار کانادا

دوره‌های مرتبط

ثبت نظر

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

اولین نفر برای بررسی باشید “BSc – Mathematics and Economics”