Bachelor of Information Technology

لیسانس فناوری اطلاعات

دانشگاه فیرلی دیکنسون

  • ونکوور، بریتیش کلومبیا
FDU-Campus

درباره

درباره دانشگاه

دانشگاه فیرلی دیکنسون مرکز برتر علمی است که به آماده سازی شهروندان جهان از طریق آموزش, اختصاص داده شده است. دانشگاه می‌کوشد تا درک‌های چند رشته‌ای، بین فرهنگی و اخلاقی لازم برای مشارکت، رهبری و پیشرفت در بازار جهانی ایده‌ها، تجارت و فرهنگ را در اختیار دانشجویان قرار دهد. دانشگاه فیرلی دیکنسون در سال ۱۹۴۲ توسط دکتر پیتر سامارتینو و همسرش سیلویا (سالی) تأسیس شد و به بزرگ‌ترین دانشگاه خصوصی نیوجرسی تبدیل شد. امروزه بیش از ۱۱.۵۰۰ دانشجو از ۳۲ ایالت و ۷۲ کشور در دو پردیس دانشگاهی در شمال نیوجرسی و پردیس‌های بین‌المللی آن در وروکستون انگلستان و ونکوور کانادا ثبت نام کرده‌اند.

توضیحات دوره

  • سر فصل  کارشناسی فناوری اطلاعات (IT) یک برنامه درسی میان رشته‌ای با تمرکز بر فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر ارائه می‌دهد.
  • این دوره منحصر به فرد است زیرا موضوعات سنتی دانشگاهی را با تکنیک‌ها و فناوری‌های پیشرفته IT ترکیب می‌کند.
  • دروس رشته‌های مختلف مهندسی عبارتند از: سخت‌افزار کامپیوتر، برنامه‌نویسی نرم‌افزار، طراحی وب، طراحی پایگاه داده، تجزیه و تحلیل شبکه، طراحی دیجیتال و امنیت سایبری.
  • پردیس ونکوور عضو برنامه CompTIA “کارآموزی” است. فارغ‌التحصیلان لیسانس فناوری اطلاعات ترغیب می‌شوند تا کنار دروس خود، آزمون‌های دارای گواهی فناوری اطلاعات را به اتمام برسانند تا  اطمینان حاصل شود که هنگام فارغ‌التحصیلی “آماده ورود به بازار کار” هستند.
  • دانشجویان این دوره دارای مدرک دوگانه هستند: اول به صورت تخصصی در فناوری اطلاعات و دوم به صورت جزئی در مدیریت بازرگانی.
  • این درس به عنوان یک سکوی پرتاب ایده‌آل برای مشاغل مدیریتی در هر شرکت فناوری محور که به فناوری اطلاعات وابسته است عمل می‌کند.
  • برنامه رایج و متعادل: شبکه، برنامه نویسی، امنیت، سخت‌افزار و فناوری وب، در حد ایده‌آل برای یافتن کار مناسب.
  •  

امکانات

اجازه کار پس از تحصیل

مهارت در زبان انگلیسی

اجازه کار در هنگام تحصیل

اقامتگاه و محل سکونت

اقامتگاه و محل سکونت

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

نشانی

842 Cambie St, Vancouver, BC V6B 2P6, Canada.

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

هزینه‌ها

شرح هزینه

برآورد کلی

برآورد کلی هزینه/ نیم سال

$6,767 دلار کانادا

دوره‌های مرتبط

ثبت نظر