TRU

لیسانس کامپیوتر

دانشگاه تامپسون ریورز

  • کملوس
TRU-Campus

درباره

درباره دانشگاه

دانشگاه تامپسون ریورز (عموماً TRU نامیده می‌شود)  یک دانشگاه آموزشی و تحقیقاتی عمومی است که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و آموزشات فنی و حرفه‌ای است. پردیس اصلی آن در کاملوپس، بریتیش کلمبیا، کانادا است و نام آن از دو رودخانه‌ای که در کاملوپس، تامپسون شمالی و تامپسون جنوبی به هم نزدیک می‌شوند گرفته شده است. این دانشگاه دارای پردیس دیگری در دریاچه ویلیامز و یک بخش آموزشات از راه دور به نام TRU-Open Learning است. همچنین از طریق بخش TRU World خود چندین شریک بین‌المللی نیز دارد.

دانشگاه تامپسون ریورز 140 رشته و سرفصل آموزشی درون دانشگاهی و تقریبا 60 سرفصل و دوره  آنلاین یا از راه دور دارد که آن را از طریق بخش «آموزشات از راه دور» خود ارائه می‌دهد. این دوره‌ها شامل کارآموزی، گواهینامه‌های فنی و حرفه‌ای و دیپلم‌ها، مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و حقوق می‌شوند.

توضیحات دوره

مدرک کارشناسی کامپیوتر (BCS) شامل دوره‌های محاسبات عمومی و متمرکز است. این برنامه برای کسانی که مایل به ورود به حوزه کامپیوتر یا مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند طراحی شده است. این دوره عمدتا بر روی محیط‌های کسب و کاری کوچک و متوسط متمرکز است.

امکانات

اجازه کار پس از تحصیل

مهارت در زبان انگلیسی

اجازه کار در هنگام تحصیل

نامه‌ پذیرش مشروط

اقامتگاه و محل سکونت

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

نشانی

805 Tru Way, Kamloops, BC V2C 0C8, Canada.

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

هزینه‌ها

شرح هزینه

برآورد کلی

برآورد کلی هزینه/ نیم سال

$6,545.75 دلار کانادا

دوره‌های مرتبط

ثبت نظر