Bachelor of Computing Science and Math

لیسانس کامپیوتر و ریاضیات

دانشگاه تامپسون ریورز

  • کملوس
TRU-Campus

درباره

درباره دانشگاه

دانشگاه تامپسون ریورز (عموماً TRU نامیده می‌شود)  یک دانشگاه آموزشی و تحقیقاتی عمومی است که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و آموزشات فنی و حرفه‌ای است. پردیس اصلی آن در کاملوپس، بریتیش کلمبیا، کانادا است و نام آن از دو رودخانه‌ای که در کاملوپس، تامپسون شمالی و تامپسون جنوبی به هم نزدیک می‌شوند گرفته شده است. این دانشگاه دارای پردیس دیگری در دریاچه ویلیامز و یک بخش آموزشات از راه دور به نام TRU-Open Learning است. همچنین از طریق بخش TRU World خود چندین شریک بین‌المللی نیز دارد.

دانشگاه تامپسون ریورز 140 رشته و سرفصل آموزشی درون دانشگاهی و تقریبا 60 سرفصل و دوره  آنلاین یا از راه دور دارد که آن را از طریق بخش «آموزشات از راه دور» خود ارائه می‌دهد. این دوره‌ها شامل کارآموزی، گواهینامه‌های فنی و حرفه‌ای و دیپلم‌ها، مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و حقوق می‌شوند.

توضیحات دوره

این دوره همراه با مدرک به دانشجویان این فرصت را می‌دهد که هم مباحث مربوط به مهندسی کامپیوتر و هم ریاضیات را به طور عمیق مطالعه کنند. دانشجویانی که این دوره را به اتمام می‌رسانند، دارای مهارت‌های ترکیب شده از کامپیوتر و ریاضیات خواهند بود تا هم در صنعت و هم در محیط‌های دانشگاهی موفق باشند. فارغ‌التحصیلان برای طیف وسیعی از فرصت‌های شغلی، تحصیل در مقاطع بالاتر و پست‌های پژوهشی، واجد شرایط هستند.

امکانات

اجازه کار پس از تحصیل

مهارت در زبان انگلیسی

اجازه کار در هنگام تحصیل

نامه‌ پذیرش مشروط

اقامتگاه و محل سکونت

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

نشانی

805 Tru Way, Kamloops, BC V2C 0C8, Canada.

* اطلاعات ذکر شده در این صفحه بدون اطلاعیه قبلی قابل تغییر است و IEP MENA تعهدی در قبال تغییرات آن ندارد. 

هزینه‌ها

شرح هزینه

برآورد کلی

برآورد کلی هزینه/ نیم سال

$6,545.75 دلار کانادا

دوره‌های مرتبط

ثبت نظر